• Новак
Кутија Партнери Работ Заштитници - Пропадна Многу, 2 1/2 x 40 120-2520 Секој по Пропадна

Кутија Партнери Работ Заштитници - Пропадна Многу, 2 1/2 x 40 120-2520 Секој по Пропадна

DEN 900.00

Достапност
Достапно за нарачка

2520 секој по пропадна.Пропадна многу работ заштитници.Превозот Резерви.Работ заштитници се стабилизира подјармат или се водат завиткани товари и додавање на дополнителна поддршка за двојно наредени палети.Зачувај порачувајќи во целост пропадна количини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Не-Стап Боја Палета 3 ЕЕЗ Уметник Боја Мешање Фах Палета Овален Облик Лесно Чистење Уметност Палета за Дете,Возрасен,Студентот

Премиум Материјал Боја фах направен од лиен пластични е со висок квалитет, цврсти, трајни, санитарни .на

DEN 2112.00