• Новак
Маслото Scraper Лопата Боја Палета Нож, Палета Ножеви Сет, Избегнувајте Допирање на Бои, Мешање, Ширење - за Сите Масло или Акрил Слика, Боја Мешање

Маслото Scraper Лопата Боја Палета Нож, Палета Ножеви Сет, Избегнувајте Допирање на Бои, Мешање, Ширење - за

DEN 1941.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе canchoose соодветна палета нож според вашата слика потреби.★[Високо-квалитетни Материјали] : Нашата ножеви се направени од не 'рѓосувачки челик, лесен за чистење, не е лесно да се предизвикуваат корозија и' рѓа.Палета ножеви се направи многу на paintingtexture ефекти, различни ножеви имаат различни екранот ефекти.5-2cm разлики поради tomanual мерење.Рачката е дрвена.Ве молиме овозможи 0.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.Спецификација : име на Производ : 5-парче маслото scraperset Material : пластична рачка/нерѓосувачки steelblade'Quantity : 5 парче set Features : сечилото е лесен, тенок,флексибилни и не е лесно да deformed Packing Листа : 1*5-парче маслото scraper set NOTE : Поради светлината и на екранот разлика, theitem е боја може да биде малку поинаков од слики.Тоа е ергономски и се чувствува добро, изработка на вашата слика неспокојот.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да notreflect вистинските бои на објектот. ★[Еластичен Нож] : сечилото е направен од нерѓосувачки челик со добра еластичност.Функција : ★Нашите ножеви aremade од нерѓосувачки челик, кој може да му одолее на отпорност на акрилна смола★Comfortablewooden види го прави сликарство полесно да се сфати и да го користите, многу погодна forbeginners, уметност експерти, уметност студентите и уметност наставниците★Направени од stainlesssteel, треба само да го избришете ја со хартија или влажна крпа за чистење.Не е лесно да ' рѓа, погоден за smearing и гребење на различни предности.Тоа може да се користи како палета нож, боја нож и scraper.Многу погодна за професионални уметници, креативни љубовници, уметност учениците и наставниците. ★[100% Задоволство Гаранција] : Ние, исто така, обезбедува со 100% ризик бесплатно гаранција за квалитет, така што ќе може да се купи со доверба, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас.Секоја боја нож има повеќе функции за да се избегне допирање на боја со прсти кога сликарство.

Спецификацијата

Product name:
5-piece oil painting scraperset
Material:
plastic handle/stainless steelblade’
Quantity:
5 piece set
Features:
The blade is light, thin,flexible and not easily deformed
Packing List:
1*5-piece oil painting scraper set :
Due to the light and screen difference, theitem's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow 0.5-2cm differences due tomanual measurement. :
Due to differences between different monitors, the picture may notreflect the actual colors of the item. Please understand, thank you :

Со стоката дадена додека купуваат