• Новак
EuisdanAA M6 x 44mm Машки Конец Knurled Стегање Копчиња Зафат Палецот Завртка Тип на 10 Компјутери(Perillas де sujeción moleteadas rosca de macho M6 x 44 мм Tornillo де pulgar де agarre en tipo 10 piezas

EuisdanAA M6 x 44mm Машки Конец Knurled Стегање Копчиња Зафат Палецот Завртка Тип на 10 Компјутери(Perillas

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Навој Дијаметар : M6; Конец Должина : 44mm/ 1.73".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегнување контрола.Цврсто украсениот-во метал вметнете insures оптимално издржливост и функционалност.Одлично за видов, вежба притиснете, струг и рутирање jigs.(Идеален став sierras, taladros, tornos y plantillas де enrutamiento.Пакет Содржина : 10 Компјутери x Knurled Knob.(Contenido del paquete : 10 piezas x perilla moleteada.Euisdan AA M6 x 44mm Машки Конец Knurled Стегање Копчиња Зафат Палецот Завртка Тип на 10 Pcs Descriptions : * Одлична замена за вашиот скршени еден со овој Knurled Knob.* Завртка тип на дизајн за лесно се инсталира и со површина убаво се заврши за удобен зафат.* Широко се користи за струг машина, механичка опрема, инструменти и апарати, храна и индустрија опрема.Спецификации : Име на Производ : Стегање Knob Knurled Глава Дијаметар : 21mm/ 0.82"Машки Навој Дијаметар : M6 Thread Должина : 44mm/ 1.73"Вкупна Висина : 57mm/ 2.24"Нето Тежина : 163g Main Боја : Црна, Сребрена Tone Material : Bakelite, Metal Package Содржина : 10 Компјутери x Стегање Knob Description во Spanish Perillas де sujeción moleteadas rosca de macho M6 x 44 мм Tornillo де pulgar де agarre en tipo 10 piezas Diámetro де ла rosca : M6; Longitud де ла rosca : 44 mm / 1,73".Agarre seguro y protegido став lo último en контрола де ajuste y apriete.Ел inserto де метал firmemente moldeado asegura una durabilidad y funcionalidad óptimas.Идеален став sierras, taladros, tornos y plantillas де enrutamiento.Contenido del paquete : 10 piezas x perilla moleteada.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат