• Новак
CYHO Еколошки Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Мебел Продавница;Експеримент, 137000x70x0.15(MM), Светло Кафена, 2 (Проекти) Лепливи Ленти за Инду?

CYHO Еколошки Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Мебел Продавница;Експеримент,

DEN 410.88

Достапност
Достапно за нарачка

Овој производ станува леплива само кога тоа доаѓа во контакт со вода.Производот направени од pvc материјал е повеќе животната средина.Производот е силна затегнувачка сила и висок издолжување.Тоа не може да биде уништена, освен поради неговата силна жилавост.Производот е парична казна изработка и генијален занаети.Применливи Прилики : Пакет;Дневни Домаќинство;Мебел Продавница;Експеримент;Декорација;Фабриката;Салон;Десктоп;Хардвер Продавница;Простор за Складирање Боја : Светло Кафеава Материјали : Хартија Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 330(G) Должина : 137000(MM) Ширина : 70(MM) Висина/Дебелина : 0.15(MM) Пакет се Вклучени : 2 (проекти) Лепливи Ленти За Индустријата за Пакување Карактеристики : На производ станува леплива само кога тоа доаѓа во контакт со вода.Производот направени од pvc материјал е повеќе животната средина.Производот е силна затегнувачка сила и висок издолжување.Тоа не може да биде уништена, освен поради неговата силна жилавост.Производот е парична казна изработка и генијален занаети.Жица стегање бендот го прави посилни.Овој производ е не - надразнување мирис.Производот не е лесно да падне, и тоа што има долго-услови услуга живот.Таа може да издржи голема температура поради изолационен материјал.Овој производ е лесно да се работи и е во состојба да се користи во секое време, насекаде Известувања : Го производот подалеку од оган, да се избегне голема температура за складирање.Пазете се од децата со играње или да ја јаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика,

Производот може да се користи поради својата долгатрајни stickiness.Производот е да се носатотпорни и затег

DEN 223.44

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика,

Производот може да се користи поради својата долгатрајни stickiness.Производот е да се носатотпорни и затег

DEN 220.08

CYHO Леплив Фластер Користи Постојано, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Партија;Роденден;Декорација;Фабрика,

Производот е лесно да се солза со силна лепливоста.Производот е шарени, на тој начин, тоа е многу препозн

DEN 347.04