• Новак
PSBM Hotmelt Пакување Лента, 3 Инчен x 55 Метри, 12 Пак, Јасно, 3 Мили, Пакување Лента за Диспензерот Рефил, се Движат, Чување, Испорака

PSBM Hotmelt Пакување Лента, 3 Инчен x 55 Метри, 12 Пак, Јасно, 3 Мили, Пакување Лента за Диспензерот Рефил,

DEN 319.44

Достапност
Достапно за нарачка

Овие ленти се со силно лепило и тешки издржливост што го прави совршен производ да се користи за превозот и/или складирање на пакети.Достапен во неколку различни големини и дебелини, ние сме убедени ќе најдете лента за да одговараат на вашите потреби.● Висок Држи Моќта на Брановидни Krabičkách.● Се користи за Спојување, Занимаваат и други мала тежина за Пакување.ТОПЛА ТОПИ ЛЕНТА - јасно топла топи лента нуди подобро прилепување и флексибилност при споредба на акрилна лента.Објектот Спецификации : ● Топла Топи Лента—стапови за било која површина, никогаш не се исуши или лушпи.Пакување Лента : Пакување лента е многу корисно во различни апликации, сепак најчесто се користи за запечатување кутии.ЈАСНО ПАКУВАЊЕ - Овој повеќенаменски јасно лента ќе го задржи вашето пакување убаво и професионални.Тоа е слично на акрил, сепак оваа снимка доаѓа со повисока лепило и супериорен го држи сила.СТАНДАРД CORE - јасно пакување лента ролни имаат стандард 3 инчен core која е заедничка големина за повеќето лента точење.● Непречено да се развивам, квалитетот и силно фоки да површини.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.● Вкупната Дебелина : 2.Hotmelt лента работи одлично во широк опсег на температурата, да им се овозможи да бидат сигурни вашиот пакет ќе остане безбедно да се вклучат.● Користи 20 HMT Серија за Студени температури.● Добар Работ Солза и Подели Отпор.● Се тркалаат да се Тркалаат Конзистентност Обезбедува Зголемување на Продуктивноста.● Избриши/Транспарентен боја.● Одличен за двете индустриски и станбени цели.● Премиум лепило/затегнувачка цврстина.● Стандард 3" јадрото со дијаметар - заеднички големина за повеќето лента точење.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЛЕНТА - висок квалитет На лента може да се користи за многу работи, како на пример превозот, краткорочно чување и кутија или картон запечатување.Hotmelt Лента : Hotmelt лента е одлична за превозот и складирањето пакети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика,

Производот може да се користи поради својата долгатрајни stickiness.Производот е да се носатотпорни и затег�

DEN 220.08

CYHO селотејп Повтори Употреба, Додаток за Полнење во Cloakroom;Соба;Облекување Маса;Канцелариски Простор;Декорација;Училиште,

На производ со висока вода вискозност не апсорбира вода.Тоа не се плаши да се скрши поради добра цврстин

DEN 270.96

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика,

Производот може да се користи поради својата долгатрајни stickiness.Производот е да се носатотпорни и затег�

DEN 157.20

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика,

Производот може да се користи поради својата долгатрајни stickiness.Производот е да се носатотпорни и затег�

DEN 223.44