• Новак
3 Јасно Пакување Лента

3 Јасно Пакување Лента

DEN 198.96

Достапност
Достапно за нарачка

Ширина : 3".Должина На : 110 Метри.Дебелина : 1.8 Мили.Боја : Јасно.Количина : 1. Високи перформанси 3" јасно пакување лента печати кутии тесни и останува во место.Притисок осетлив со полипропилен поддршка; одлични за двете топла и ладна клима. 45 микрофон (1.8 мили дебелина).Ширина : 3" Должина На : 110 Метри; Дебелина : 1.8 Мили; Боја : Clear; Количина : 1 Ролна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КООРДИНАТОР Домашна Колекција Транспарентен Јасно Пакување Лента (12 Ролни)-Тешки селотејп за Движење Пакување

Extrealy Силна и Супер Лепило.На stickness на овој Долгорочните Јасно Ленти нема да се губат со текот на времето.�

DEN 591.36

CYHO селотејп Повтори Употреба, Додаток за Полнење во Cloakroom;Соба;Облекување Маса;Канцелариски Простор;Декорација;Училиште,

На производ со висока вода вискозност не апсорбира вода.Тоа не се плаши да се скрши поради добра цврстин

DEN 270.96

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика,

Производот може да се користи поради својата долгатрајни stickiness.Производот е да се носатотпорни и затег�

DEN 223.44

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика,

Производот може да се користи поради својата долгатрајни stickiness.Производот е да се носатотпорни и затег�

DEN 220.08

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика,

Производот може да се користи поради својата долгатрајни stickiness.Производот е да се носатотпорни и затег�

DEN 223.44