• Новак
TapeCase TC51430-2 X 1000FT TC51430 Површината Заштита Лента Вода Базирани Лепило, 2 Широк, 1000' Должина

TapeCase TC51430-2 X 1000FT TC51430 Површината Заштита Лента Вода Базирани Лепило, 2 Широк, 1000' Должина

DEN 2296.80

Достапност
Достапно за нарачка

Температура на чување спектар на 50°- 90°с.Релативната влажност спектар на 40% - 60%.Производ е на база на вода и еколошки.Услуга температура -0°f до 150°с.Траен полиолефин филм кој е обложен со мешавина од премија на вода базирани лепило полимери.Резултатот е агресивна маскирање дека е одличен избор за тепих заштита и разни други маскирање апликации кои бараат високи кора и брзо земи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Леплив Фластер Користи Постојано, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Партија;Роденден;Декорација;Фабрика,

Производот е лесно да се солза со силна лепливоста.Производот е шарени, на тој начин, тоа е многу препозн

DEN 347.04

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика,

Производот може да се користи поради својата долгатрајни stickiness.Производот е да се носатотпорни и затег

DEN 223.44

Brillien Транспарентен Пакување Лента за Транспорт, поштенските, се Движат, во согласност со Поштенските Стандарди

【ПОДОБРУВАЊЕ на ПАКУВАЊЕ ЕФИКАСНОСТ】Лесно одржување, пакување и сечење, пакување мирно и тивко 【СТАН

DEN 359.76