• Новак
VAENAIT БЕБЕ Viscose 12M~12Y Деца Деца Девојчиња Момчиња Краток Мека Shirring Кул Pjs Sleepwear Пижами 2 парчиња Сет

VAENAIT БЕБЕ Viscose 12M~12Y Деца Деца Девојчиња Момчиња Краток Мека Shirring Кул Pjs Sleepwear Пижами 2 парчиња

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

95% Rayon, 5% Spandex.Мали micropore-структурирани влакна направи viscose ВИСОКО ВОДА АПСОРПЦИЈА И ДИШЕ, која е од клучно значење за удобност.КАРАКТЕРИСТИКИ : Дише ткаенини отстрани водна пареа и топлина од кожата, оставајќи ги чувство на ЛАДНО, СУВО и удобно.ОЗНАКА за СЛОБОДНИ : Tagless етикета на вратот на нашиот сон сет нуди ултра мекост и удобно, бидете сигурни дека спие и цела ноќ.БЕЗБЕДНОСТ : За детето безбедност, сите пижами, секогаш треба да се вклопуваат удобно.Лабави облека е повеќе веројатно да се фати оган.Сите Vaenait Бебето пижами се тесни-фитинг и НЕМА-ПЛАМЕН RETARDANTS.Миење на Наставата : да се Чува VISCOSE ткаенина облека секогаш нови.VISCOSE е свиленкаста и нежна ткаенина.Препорачуваме користете торба за перење за да се спречи од snagging и расцепен додека машината за перење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат