• Новак
Едноставна Радости од Картер е Бебе и Деца Момчиња 3-Pack Лабава Одговара Руно Нозе Пижами

Едноставна Радости од Картер е Бебе и Деца Момчиња 3-Pack Лабава Одговара Руно Нозе Пижами

DEN 2044.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.За безбедност, sleepwear треба да биде или пламен отпорни или сит-монтирање.Нашите полиестер/руно sleepwear е пламен отпорна и без хемиски третмани.Три групи на gripper-нога пижами кој забавно модели и appliques.Пријатна Руно.Глуждот-да-брадата патент со snap-над табот.Доверливи Картер е квалитет, секојдневно ниски цени, и без мака ознака помалку амбалажа.Три-пакет на шарени долги ракави нозе пижами кој радосна отпечатоци и глуждот-да-брадата патентите за лесно да ги промени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат