• Новак
FCYIXIA Боја Четки за Деца Акрилна Боја Четка Поставите Уметност Paintbrush Комплет за Платно Рок Акварел Снабдување со Боја на Палети

FCYIXIA Боја Четки за Деца Акрилна Боја Четка Поставите Уметност Paintbrush Комплет за Платно Рок Акварел Снабдување

DEN 3882.00

Достапност
Достапно за нарачка

Таму е заштитен филм на едната страна од производ до производ, може да се добие кристално јасна палета по пилинг исклучите заштитен слој на маска, без разлика од кој агол, боја е јасно да се поттикне инспирација за сликање.Бојата палети и боја четка поставени се совршени за да се добие подобра контрола на мали детали за разни сликарство.Голема големина за мешање неколку бои одеднаш.Палец дупки со заоблени рабови за да се одржи удобно.Овој материјал палета е лесно да се чисти дали бојата е сува или мокра, на тежок проблем на пигмент чистење е да се избегнуваат.Оваа акрилна боја палета е погодна за десната рака и левата рака се користи.Таму е заштитен филм на едната страна од производ до производ, може да се добие кристално јасна палета по пилинг исклучите заштитен слој на маска, без разлика од кој агол, боја е јасно да се поттикне инспирација за сликање.Бојата палети и боја четка поставени се совршени за да се добие подобра контрола на мали детали за разни сликарство.Голема големина за мешање неколку бои одеднаш.Палец дупки со заоблени рабови за да се одржи удобно.Овој материјал палета е лесно да се чисти дали бојата е сува или мокра, на тежок проблем на пигмент чистење е да се избегнуваат.Оваа акрилна боја палета е погодна за десната рака и левата рака се користи.Спецификација : Боја : blue Material : акрил+најлон+wood Size : 20x30cm Package Вклучуваат : 1*Сликарство materials If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Спецификацијата

Colour:
blue
Material:
acrylic+nylon+wood
Size:
20x30cm
Package Include:
1*Painting materials :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Со стоката дадена додека купуваат

Дрвени Матрицата Четки Природни Матрицата Наежвам Четки Купола Уметност Сликарски Четки Дрво Боја Образец Четка

Што добивате : пакет доаѓа со 48 парчиња дрвени матрицата четки во 3 различни големини, 12 парчиња за секој

DEN 1370.40

Сликарска четка 10 Најлон Косата, Насликани Вода Боја Пенкало Краток Прачка Масло Акрилик Сликарска Четка Професионални

Цврсти и издржливи услуга живот.Ги исполни вашите сликарство побарувачката.Применливи за процесот на у

DEN 7755.84