• Новак
10pcs Боја Четка Професионални Уметност Paintbrush Колекции за Акварел, Масло Сликарство Акрилик Четка со Патент Случај

10pcs Боја Четка Професионални Уметност Paintbrush Колекции за Акварел, Масло Сликарство Акрилик Четка со Патент

DEN 76.08

Достапност
Достапно за нарачка

Ви благодариме за вашето разбирање.Погоден за акварел, масло сликарство, акрилна слика, идеален избор како подарок за почетници, деца и уметници.Тие се лагер, рамна, рапави, filbert, круг, вентилатор, и чешел.Две сунѓери и палета нож како слободен додатоци за подобра слика работа.Различен облик на боја четки го прави вашиот уметнички проекти повеќе богати и креативни. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Спецификација : Состојба : Сосема Нов Објект од Типот : Боја Четка Материјали : Дрво, Најлон Боја : Како на сликата Пакет Листата : 10 x Боја Четка 1 x футрола Забелешка : 1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светлосни ефекти на слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.На футрола исто така, може да биде укината затвори и ги стави безбедно во вашиот ранец или торбичката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат