• Новак
LittleForBig Bigshield Генерација-Јас Pacifier 3 Paci Пакет - DarkBlue Црвено Жолта

LittleForBig Bigshield Генерација-Јас Pacifier 3 Paci Пакет - DarkBlue Црвено Жолта

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински големи големи pacifier.Голема големина и teat и крупните shield.Teat Големина : 1.6 инчен Долги x 1.2 инчен Широк; Pacifier Shield Големина : 2.6 инчен Широк x 1.9 инчен Високи.Оваа pacifier може да се преземат, освен да се меша и натпревар со другите pacifiers од ист опсег.Висок квалитет мека, природна силиконска брадавица.BPA, и латекс слободно – види детали во опис на производот подолу.Пријавени на increse cuteness.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат