• Новак
LANEYLI Pacifier Случај Pacifier Носителот Случај Pacifier Клип Binky Носителот Случај Pacifier Кутија Pacifier Додатоци 2 Пакет Розова

LANEYLI Pacifier Случај Pacifier Носителот Случај Pacifier Клип Binky Носителот Случај Pacifier Кутија Pacifier

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

"Висок Квалитет"Направени од храна одделение pp пластика, практична и издржлива, многу корисно за мајките. "На сите Круг на Заштита"држи бебето е pacifiers или клипови во чиста животна средина за да се заштити од прашина, нечистотија и остатоци. "Прекрасен Дизајн"кориснички форма е компактен и исклучителна, тоа се вклопува во сите поголеми pacifiers на пазарот.Мајка дизајнирани за мајки. "Лесно да се Носат"Совршен за патување и лесно да се чува во шетач, пелена торба, рака торба, чанта, или околу куќата.Безбедно да се користи и лесно се чистат. "Универзална Употреба"Ова pacifier држач, се користат за носење на pacifiers или други додатоци, како што се pacifier клипови, смири pacifiers, airpods и други мали предмети. (Две pacifier носители, не pacifier и клипот се вклучени).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бебе Орална Исхрана на Шприц за Течни Хранење-Бебе Орален Фидер со Pacifier Главата Погоден за Деца Новороденчињата-Бебе

✨Орална Исхрана на Шприц : Орална Исхрана на Шприцот е добар начин да се администрира млеко, течни исхра

DEN 191.76