• Новак
CK230 Вода за Ладење TIG Факел Комплет, 300A, 25', Triflex, CK2325

CK230 Вода за Ладење TIG Факел Комплет, 300A, 25', Triflex, CK2325

DEN 3887.76

Достапност
Достапно за нарачка

Рачен водено Ладење TIG Заварување Факел. 8-1/4" (20.9 cm) 3-3/4 оз (106gm). 2 Серија Главата Додатоци.CK во Светот користи единствена глава на собранието коешто обезбедува најголемиот вода јакна на располагање во 18 или 20 серија факел.Со овој тип на градба, CK обезбедува над 4 x на површина за максимално преносот на топлината наспроти конкурентна факел глави!ЗГОЛЕМЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ!!Над 4 x на површина за максимално преносот на топлината Ладилникот работи факели Подолго потрошен живот Ќе се поврземе да стандард кабли и црева Пропадне-Безбедно црево фитинзи (без жица врски е потребно).Пакет од 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат