• Новак
CK210 Воздух за Ладење TIG Факел Комплет, Вентил, 200A, 25', 1-Pc, Супер-Flex Вентил, CK2125VHSF РГ

CK210 Воздух за Ладење TIG Факел Комплет, Вентил, 200A, 25', 1-Pc, Супер-Flex Вентил, CK2125VHSF РГ

DEN 4271.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Рачен Воздушно Ладење TIG Факел.Valved Гас Контрола.Господар Серија линија на факели функција истите бенефиции како нашиот Стандард Серија со додавање на апликација одредени дизајни како што се CKC150, CK230, "Екстра Должина" Серија, "Турбина" Факел (CKT200) и CK510. Пакет од 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат