• Новак
Evimdeyokyok Овошје Нож 6 Парчиња (330505)

Evimdeyokyok Овошје Нож 6 Парчиња (330505)

DEN 948.00

Достапност
Достапно за нарачка

Испратени од Турција. 6 Овошје Ножеви со Обоени Handles It не е погоден за употреба во сечење и дробење iced месо.По употреба на нож, тоа треба да биде оставен на чиста и сува.Тоа не треба да се мијат во висока температура и во машина за миење садови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат