• Новак
КООРДИНАТОР Намалување на Apple Овошје Нож Apple ги Намали Нерѓосувачки Челик Овошје Сплит denuclearizer Apple се Повеќе Отворени Парчиња Сина

КООРДИНАТОР Намалување на Apple Овошје Нож Apple ги Намали Нерѓосувачки Челик Овошје Сплит denuclearizer Apple

DEN 1255.20

Достапност
Достапно за нарачка

Овошје сплит denuclearizer Овошје нож Apple нож за лупење од не ' рѓосувачки челик.Прекрасна форма, стилски и убави.Со еден притиснете, јаболка може да биде рамномерно поделени во 8 порции, додека јадрото, исто така може да бидат отстранети, па можете да уживате во вкусни.Нерѓосувачки челик овошје denuclearizer, од не ' рѓосувачки челик s PP нежно притиснете брзо парче, еден притисок да се направи едноставна операција Лесно сечење, denuclearization, среќни да уживате во вкусни.Нерѓосувачки челик остри машина, лесно за парче, 8 нерѓосувачки челични ножеви брзо denuclearize, apple рамномерно поделени во 8 делови.Домот боја крава форма за да додадете малку забава во вашиот живот, заштита на животната средина ПП материјал дебели и издржливи.Боја : розова, зелена, сина Производот категорија : planer Материјал : Пластични обработка прилагодување : Нема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат