• Новак
11 X 8-1/2Домување Информации Водич Метал Знак

11 X 8-1/2Домување Информации Водич Метал Знак

DEN 900.00

Достапност
Достапно за нарачка

Знаци.ДОМУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ ВОДИЧ ЗНАК Алуминиум Знак Големина : 8.5x11 Знак има дупки за монтажа во секој агол.Круг Агол Знак Дебелина е 0.023 на една педа UPC : 762952455313 Дел# : HPD26-1103 Знак писма боја : црна Знак позадина во боја : Бела Знак Тип : Ѕид Монтирани Објавите известување за достапноста на домување информации водич за tenants и сопствениците на видливо место во поглед на областа во повеќе живеалишта кои пошта е доставен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Accuform FRA232RA Инженер-Одделение Рефлексивни Алуминиум Хендикепирани Паркинг Знак (Сојузна), Легенда(Хендикепирани)

ИнженерОдделение Prismatic рефлексивни sheeting врзани за 0.080" дебел алуминиумски.УВотпорни бои се спречи исчез

DEN 971.76