• Новак
Женска Секојдневен Леопард Боја Блок Долг Ракав Pullover Блузи Crewneck Туника Кошули Денот на Вљубените Симпатична Gnomes Графички Tees

Женска Секојдневен Леопард Боја Блок Долг Ракав Pullover Блузи Crewneck Туника Кошули Денот на Вљубените Симпатична

DEN 1972.80

Достапност
Достапно за нарачка

Работа Блузи, за Жени Канцеларија.лабава блузи, за жени долг ракав.Моден Основните Tees блузи направени од високо квалитетен материјал, меки, лесни, дише и удобно.Совршен за Пролет,Лето,Есен,Зима.Супер меки, еластичен и лесен, лесно Може да се облекуваат или фустан надолу.Удобно & Лабава fit - На tunics е супер меки и доволно долго за да се носат со leggings.Стилот е Лабава доволно за да се покријат храна за бебето.Стил : женска долги ракави кошули за leggings, туника блузи за leggings за жените долг ракав т кошули дами,младинци или девојчиња.Прилики : Пролет, есен и зима, Секојдневен, Основни, Датум, Страни, Отворено, на Плажа.Лесно да натпревар различни облека стил или надворешниот се носат,да те направи шармантен и кул.Колокација : Ова врвот е лесно да се носат со вашите омилени панталони, фармерки, leggings,здолниште и така натаму, кошули за еден неврзан секојдневниот изглед.Лабава секојдневен основните tee блузи памучен tee кошули женска долг ракав v вратот лабава секојдневен tee преголеми tee кошули графички tees за тинејџерски девојки графички tees за жените.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат