• Новак
WANGZE wangzefong 75pcs/Кутија 15 Видови Мрежа Отпорник Избрани Пакет за Полнење 1 x 9pin A09-101 221 471 681 102 222 472 682 103 153 203 273 473 683 104 Карактер

WANGZE wangzefong 75pcs/Кутија 15 Видови Мрежа Отпорник Избрани Пакет за Полнење 1 x 9pin A09-101 221 471 681

DEN 676.56

Достапност
Достапно за нарачка

Густата Филм Мрежа Отпорници асортиман комплет.Коло тип : Bussed отпорници.Пакет : SIP-9. Моќ оценка : 1/8 W.Отпор толеранција : +/-5%.Производ description Thick Филм Мрежа Отпорници асортиман комплет.Коло тип : Bussed отпорници.Пакет : SIP-9.Моќ оценка : 1/8 W.Отпор толеранција : +/-5%Вкупно 75pcs (секој 5 компјутери), спакувана во пластична кутија.100% нови.Ro HS согласност.Datasheet : Листа : Отпор (ohm) / Пакување, Означување Код, Quantity100 ohm / SIP-9, A101 x 5pcs220 ohm / SIP-9, A221 x 5pcs470 ohm / SIP-9, A471 x 5pcs680 ohm / SIP-9, A681 x 5pcs1k ohm / SIP-9, A102 x 5pcs2.2k ohm / SIP-9, A222 x 5pcs4.7k ohm / SIP-9, A472 x 5pcs6.8k ohm / SIP-9, A682 x 5pcs10k ohm / SIP-9, A103 x 5pcs15k ohm / SIP-9, A153 x 5pcs20k ohm / SIP-9, A203 x 5pcs27k ohm / SIP-9, A273 x 5pcs47k ohm / SIP-9, A473 x 5pcs68k ohm / SIP-9, A683 x 5pcs100k ohm / SIP-9,A104 x 5pcs Welcome да дом на zefong, ве молиме слободно да се купи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат