• Новак
Galapara 3 Отпор Бендови за Нозе и Задник во Собата, Хип Вежба Јамка Бендови Не се Лизга Широк Тренингот Бендови Спорт Фитнес Бендови,Тренингот Почетник да Професионалн

Galapara 3 Отпор Бендови за Нозе и Задник во Собата, Хип Вежба Јамка Бендови Не се Лизга Широк Тренингот Бендови

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

По-Продажбата на Услугата : Нашата отпорни бенд помина низ ригорозни тестирање од страна на нашата компанија, за да се осигура тоа е трајност.Спецификации: Боја:Како слика Материјал:се Водат Крпа Големина: Должина:76cm Широк:8cm Тежина:385g Пакување Листа: 3pcs Плен Бендови 1pcs Торба 1pcs Прирачник за Корисникот .Задебелена, Не се Лизга и Високо Отпорни : Нашата вежба бендови е високо-квалитетни отпорни бенд направен од висок квалитет.отпорот бенд е различен од другите отпорни бендови во пазарот како што се користи бела супериорен ткаенина со многу висок отпор дека не ја намалуваат нејзината еластичност и по повторна употреба.Ништо друго, ние ќе направиме се што друго што е потребно за да бидете среќни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Отпор Бендови во Собата,11-Парчиња Тренингот Бендови со Рачки,Вратата Сидро,Глуждот Ремени и торбичката-Вежба

▶pecifications : Материјал : TPE+Метал Боја : Како на сликата покажува Применливи Луѓе : Фитнес ентузијасти, канц�

DEN 2037.60

Се повлече повлече Нога Педалата Еластична со Рачка Фитнес Опрема Абдомен/Половината/рака/Нога се Водат Фитнес

1 Висока еластичност; Јога појас има најдобри отпорност и стабилност, и не ќе го изгуби својот облик, сол�

DEN 408.00