• Новак
Josopa Јога Рака се Водат Ремени Еластична Вежба Отпор Бендови Јога Пилатес Дома Салата Сила за Обука Тренингот Јамка Розова 500500.35 mm

Josopa Јога Рака се Водат Ремени Еластична Вежба Отпор Бендови Јога Пилатес Дома Салата Сила за Обука Тренингот

DEN 184.56

Достапност
Достапно за нарачка

Добар помошник за да ги вежба вашиот половината, грбот, нозете и грбот, особено што се прави вежба сама по себе.Prefect за танцување, јога, телото зграда, фитнес, спортски активности на отворено и сл.Направени од латекс материјал е многу еластични и флексибилни, кои те водат до max должина на продолжена без да се прекрши.Може да ве тенок или затегнете вашите стомачни со овој бенд, можете да изберете тренингот метод во зависност од вашата потреба. 5 Бои за вашите опции, ќе можете да изберете во зависност од вашите желби.Опис : Овој отпор бендот има за цел да се задржи тенок и затегнете вашите стомачни.Корисно е да се помогне во постигнувањето на точните ставови преку обезбедување на потребни тензии на позираат без протегаат.Тоа помага да се подобри опсег на движење и флексибилност, па како да се направи тешка вежба се во можност да се постигне без фитнес објекти.Карактеристики : Направен од латекс материјал е многу еластични и флексибилни, кои те водат до max должина на продолжена без да се прекрши.Отпор бенд може да го подобри опсегот на движење и флексибилност, да ви помогне да го прошират опсегот и да се постигне повеќе предизвик јога позиции.Може да ве тенок или затегнете вашите стомачни со овој бенд, можете да изберете тренингот метод во зависност од вашата потреба.Добар помошник за да ги вежба вашиот половината, грбот, нозете и грбот, особено што се прави вежба сама по себе.Prefect за танцување, јога, телото зграда, фитнес, спортски активности на отворено и сл.5 Бои за вашите опции, ќе можете да изберете во зависност од вашите желби.Карактеристики : Материјал : Латекс Боја : Розова, Жолта, Црвена, Сина, Зелена, Црна И Бела(Изборен)Големина : Прибл. 500 * 50mm / 19.7 * 2.0 inch Optional Дебелина : Прибл. 0.35 мм, 0.5 mm, 0.7 мм, 0.9 милиметри, 1.1 mm Package Тежина : Околу. 9-22g Item Тип : Бидете Отпор Bands Function : да се Чува Тенок, Затегнете Abdominal Package Вклучуваат : 1 x Вежба Отпор Бенд Само.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Седат Асистент Абдоминална Core Тренингот Седат До Бар Фитнес Седат Прозорци, Опрема За Вежбање Преносни Вшмукување

Стомакот Навивам Вежба Уред.Материјал : Пена + челични цевки.Големина : 27*12.5 cm / 10.61*4.91 инчен(L*W).Прилагодли

DEN 1492.80

Се повлече повлече Нога Педалата Еластична со Рачка Фитнес Опрема Абдомен/Половината/рака/Нога се Водат Фитнес

1 Висока еластичност; Јога појас има најдобри отпорност и стабилност, и не ќе го изгуби својот облик, сол

DEN 408.00