• Новак
AYNEFY Премиум TPE Јога Водат Бенд, Професионален Фитнес Еластична Бендови, Парк Плажа Салата за Домашна Канцеларија(Виолетова)

AYNEFY Премиум TPE Јога Водат Бенд, Професионален Фитнес Еластична Бендови, Парк Плажа Салата за Домашна Канцеларија(Виолетова)

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за користење во рамената, колковите, рацете и нозете за да се подобри вашата мускулна сила, физичка активност, можност и флексибилност.Со супер напнатост, овозможува да се водат за да стигнат до 9m.Лесен, лесен за носење и употреба.Можете да го направите вежба во секое време, насекаде со него.Како што се дома, парк, канцеларија, плажа и сл.Одлично за сила вежби, фитнес, телото за градење.И мажите и жените се способни да се користи.Издржливи, Меки и удобни.Тоа е безбедно за употреба, и не-иритирачки за кожата.Карактеристики : 1.Издржливи, Меки и удобни.Тоа е безбедно за употреба, и не-иритирачки за кожата.2.Со супер напнатост, овозможува да се водат за да стигнат до 9m.3.Лесен, лесен за носење и употреба.Можете да го направите вежба во секое време, насекаде со него.Како што се дома, парк, канцеларија, плажа и сл.4.Одлично за сила вежби, фитнес, телото за градење.И мажите и жените се способни да се користи.5.Погоден за користење во рамената, колковите, рацете и нозете за да се подобри вашата мускулна сила, физичка активност, можност и флексибилност.Spezifikations : Материјал : TPEOptional Боја : зелена, сина, виолетова, жолта, pink Size : Прибл. 1500 * 150 * 0.35 мм/59.1x5.9x0.014in Packing Листа : 1 x Фитнес Еластична Бенд.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Запалам Фитнес Ултра Тешки Елита Вежба Рачки, Цврсти СТОМАЧНИ Јадра, Удобно Екстра Wie Пена Костец, Лесна О-Прстени-Совршен

Друга придобивка е тоа што нема да се чувствувате триење од најлон webbing против вашите раце.Обликувана за

DEN 599.76

Се повлече повлече Нога Педалата Еластична со Рачка Фитнес Опрема Абдомен/Половината/рака/Нога се Водат Фитнес

1 Висока еластичност; Јога појас има најдобри отпорност и стабилност, и не ќе го изгуби својот облик, сол�

DEN 408.00

Се Водат Бенд Јаже Рака Носила Латекс Рака Отпор Фитнес Вежба Пилатес Јога Тренингот Дом Салата Отпор Бендови

【Предности】 Отпор бендови се неверојатно едноставен, но тие исто така се исклучително ефикасни во раб�

DEN 1708.80