• Новак
Вратата Сидро за Отпор Бендови, Тешки Вратата Сидро & Повлече Помош Вежба Бендови за Работа Надвор, Затворена Јамка Бендови и цевки - Отпор Бендови за Вежбање, Телот?

Вратата Сидро за Отпор Бендови, Тешки Вратата Сидро & Повлече Помош Вежба Бендови за Работа Надвор, Затворена

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈНОТ : Направен со дебели тешки-должност најлон webbing.Оваа врата сидро затка е многу голем и мека, кој е изграден за да се заштити вашата врати од гребење и denting.Вратата сидро јамка е исто така се направени со дополнителни neoprene баласт да помогне да се зачува вашиот отпор бендови од оштетување.КРАЈНАТА ЗАШТИТА : Изграден со мека пена крајот на сидро, што помага да се спречи гребење и denting на вашата врата.Ова е исклучително важно како ќе се водат на бендови да се создаде голема сила помеѓу водителот и вашата врата.СОВРШЕН ТРЕНИНГОТ ДОДАТОК : нема потреба да се отвори и затвори ја вратата за да се прилагоди на висината повеќе.Ова сидро работи совршено со разни опрема за вежбање.Вежби кои може да се користи со сидро вклучуваат отпор бендови, вежбање цевки, суспензија за обука, отпор цевки, и сите други вежби сакате да се изврши.ВЕЧЕН ИЗДРЖЛИВОСТ : Да се обезбеди максимална живот и вашата безбедност во текот на користењето, Движење Фитнес исклучиво зајакнати шевови на вратата сидро, секој сидро е направен со дебел најлон webbing, тешки крои, и екстра силна внатрешна јадра за максимална издржливост. 100% ЗАДОВОЛСТВО Ние сме толку сигурни дека ќе љубов на Движење Фитнес вратата сидро дека ние нудиме 100% Пари Назад .Обидете ова Движење Фитнес Вратата Сидро за Отпор Бендови ризик.Ако не сте задоволни, само да го испрати назад во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.Оддел име : унисекс-возрасни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

AYNEFY Премиум TPE Јога Водат Бенд, Професионален Фитнес Еластична Бендови, Парк Плажа Салата за Домашна Канцеларија(Виолетова)

Погоден за користење во рамената, колковите, рацете и нозете за да се подобри вашата мускулна сила, физи

DEN 719.76

Седат Асистент Абдоминална Core Тренингот Седат До Бар Фитнес Седат Прозорци, Опрема За Вежбање Преносни Вшмукување

Стомакот Навивам Вежба Уред.Материјал : Пена + челични цевки.Големина : 27*12.5 cm / 10.61*4.91 инчен(L*W).Прилагодли

DEN 1492.80