• Новак
Запалам Фитнес Ултра Тешки Елита Вежба Рачки, Цврсти СТОМАЧНИ Јадра, Удобно Екстра Wie Пена Костец, Лесна О-Прстени-Совршен Отпор Бенд Рачки за Crosstraining и боди билдинг

Запалам Фитнес Ултра Тешки Елита Вежба Рачки, Цврсти СТОМАЧНИ Јадра, Удобно Екстра Wie Пена Костец, Лесна О-Прстени-Совршен

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Друга придобивка е тоа што нема да се чувствувате триење од најлон webbing против вашите раце.Обликувана за рамениците и го искинале градите мускули се поблиску отколку што мислите!Без разлика дали тоа е тонирање до вашиот грб или градење на маса во градите, ќе се најдете туркање на границите и остварувањето на вашите цели пред да го знам тоа!Доживотна гаранција!Ние сме толку сигурни во нашата производите што ги нудат без прашања доживотна гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се Водат Бенд Јаже Рака Носила Латекс Рака Отпор Фитнес Вежба Пилатес Јога Тренингот Дом Салата Отпор Бендови

【Предности】 Отпор бендови се неверојатно едноставен, но тие исто така се исклучително ефикасни во раб�

DEN 1708.80

Отпор Бендови Наместен, 3 Пакет Професионална Латекс гума за џвакање Бендови за Дома или Салата Горниот & Долниот

➤ Нови 4 Фитнес Бендови Set се Повлече нов живот, нова забава и нов ентузијазам во својата обука со обука �

DEN 496.56