• Новак
Моќ Системи Премиум Обратно Цевка Отпор Цевка

Моќ Системи Премиум Обратно Цевка Отпор Цевка

DEN 491.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овозможува вежби на различни рамнини на движење, таргетирање на повеќе мускули и во горниот и долниот дел од телото.Преносни и лесни, одлична за патни и лични тренери, клубови и спортски сали. 48 инчи цевки има справува со премиум поместена костец за дополнителна удобност.Се продава Одделно во 6 различни отпор нивоа : Екстра-Светлина преку Ултра-Тешки.Отпор вежба обука помош за брзина, агилност, сила, моќ, трчање, фудбал, кошарка, бејзбол, мал фудбал и други спортски, фитнес, тежина, или крст обука.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се водат Бендови за Вежбање,Отпорни Бендови Водат Бенд Фитнес Еластична Бенд Отпор Бендот се Повлече Јаже Мали

Отпор на бендот, лесно може да се здипли и лесно да се чуваат во долго спортски појас во еден куфер или сп

DEN 568.56