• Новак
NFELIPIO Фитнес Отпор Бенд Погоден за Повлече-up Вежба Еластична Гума Проширување Бенд Обука Јога Прстен Бенд Тренинг за Телото

NFELIPIO Фитнес Отпор Бенд Погоден за Повлече-up Вежба Еластична Гума Проширување Бенд Обука Јога Прстен Бенд

DEN 1819.20

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за сите видови на вежби Моќна вежба алатки се погодни за жени/мажи!Можете да правите многу вежби со овие вежби ремени, Пилатес, squats, белите дробови, хип мост, магаре удар, чудовиште одат, итн. 213% бесплатно гаранција за квалитет-ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент поддршка.Овие ремени вежба колковите, бутините, нозете и стомакот да облик на совршен хип крива.217% бесплатно гаранција за квалитет-ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент поддршка.Овие ремени вежба колковите, бутините, нозете и стомакот да облик на совршен хип крива.Нашиот отпор бендови се идеални за домашна, фитнес и користење, и се идеални за патување и може да се изврши на мускулите активности насекаде.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Погоден за сите видови на вежби Моќна вежба алатки се погодни за жени/мажи!Можете да правите многу вежби со овие вежби ремени, Пилатес, squats, белите дробови, хип мост, магаре удар, чудовиште одат, итн.Поставување на softest, најсилниот и повеќето трајни рачка на било отпор бенд!Не сите фреквенциони должини се еднакви.Поставување на softest, најсилниот и повеќето трајни рачка на било отпор бенд!Не сите фреквенциони должини се еднакви.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Совршен физиотерапија, вежбање, губење на тежина, Пилатес, тонирање на мускулите, за зајакнување на мускулите, се протега, рехабилитација и општо здравје и фитнес, мека ткаенина хип појас ќе не слајд или навивам за време на вежбање, тоа е спорт и фитнес најдобар избор.Совршен физиотерапија, вежбање, губење на тежина, Пилатес, тонирање на мускулите, за зајакнување на мускулите, се протега, рехабилитација и општо здравје и фитнес, мека ткаенина хип појас ќе не слајд или навивам за време на вежбање, тоа е спорт и фитнес најдобар избор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Седат Асистент Абдоминална Core Тренингот Седат До Бар Фитнес Седат Прозорци, Опрема За Вежбање Преносни Вшмукување

Стомакот Навивам Вежба Уред.Материјал : Пена + челични цевки.Големина : 27*12.5 cm / 10.61*4.91 инчен(L*W).Прилагодли�

DEN 1492.80

Се повлече повлече Нога Педалата Еластична со Рачка Фитнес Опрема Абдомен/Половината/рака/Нога се Водат Фитнес

1 Висока еластичност; Јога појас има најдобри отпорност и стабилност, и не ќе го изгуби својот облик, сол�

DEN 408.00

Отпор Бендови во Собата,11-Парчиња Тренингот Бендови со Рачки,Вратата Сидро,Глуждот Ремени и торбичката-Вежба

▶pecifications : Материјал : TPE+Метал Боја : Како на сликата покажува Применливи Луѓе : Фитнес ентузијасти, канц�

DEN 2037.60

AYNEFY Премиум TPE Јога Водат Бенд, Професионален Фитнес Еластична Бендови, Парк Плажа Салата за Домашна Канцеларија(Виолетова)

Погоден за користење во рамената, колковите, рацете и нозете за да се подобри вашата мускулна сила, физи�

DEN 719.76