• Новак
Кула 200 Домашна Фитнес Тренингот Отпор Бендови Врата Фитнес w Глуждот Ремени и Директно Бар Вклучени

Кула 200 Домашна Фитнес Тренингот Отпор Бендови Врата Фитнес w Глуждот Ремени и Директно Бар Вклучени

DEN 2592.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кула 200 Врата Фитнес Сила За Обука Опрема.Врата-врз основа на тренингот дом салата за работа надвор сите големи мускулни групи.Слајдовите на секој дом врата, канцеларијата на вратата, или dorm вратата лесно за неколку секунди.Се изврши над 200 вежби, силна трајни челична рамка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Запалам Фитнес Ултра Тешки Елита Вежба Рачки, Цврсти СТОМАЧНИ Јадра, Удобно Екстра Wie Пена Костец, Лесна О-Прстени-Совршен

Друга придобивка е тоа што нема да се чувствувате триење од најлон webbing против вашите раце.Обликувана за

DEN 599.76