• Новак
Hocwell Отпор Бендови Поставени Вкупно 150lbs со Рачки, Нозете Глуждот Ремени, Вратата Сидро за Отпор Обука за Мускулите Тренингот, торбичката (11pcs)

Hocwell Отпор Бендови Поставени Вкупно 150lbs со Рачки, Нозете Глуждот Ремени, Вратата Сидро за Отпор Обука

DEN 488.88

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИЛАГОДЕТЕ ОТПОР СИЛА accodingly за да одговараат на вашите сила ниво, да се започне со полесни и продолжи да додадете на максимум, за да се постигне подобар резултат за мускулите се изгради секогаш се одржи со 12 до 15 Претставници x 4 сетови за време на тренингот, бендовите дојде како 5 поставување на 48 инчи должина бендови, 10lb/20lb/30lb/40lb/50lb комбинираат заедно обезбеди вкупно 150lbs.Започнете ја вашата тренингот на вашите погодно време секаде со Отпор bands Five сет на отпор бендови, доаѓаат со 5 различни бои код, за да ви овозможи да изберете силата која ви одговара врз основа на вас тежина и strength To се направи употреба на 5 различна сила и отпорност бендови и комбинација до максимум 150 LB, на тренингот на Стомакот, Рамената, Рацете, Нозете и Градите со muscles To започне со пониска сила следат со постепено зголемување до максимум отпор бендови, додека можете да се чувствуваат стрес, напнатост на вашиот muscles To користи секоја различна сила на отпор бендови и се одржува секогаш 12 до 15 претставник и продолжи да додадете или промена на отпор бендови да се зголеми силата од вашиот muscles Example за Тренингот за Biceps;10 LB отпор бендови x 12 rep20 LB отпор бендови x 12 rep30 LB отпор бендови x 12 rep40 LB отпор бендови x 12 претставник Вкупно тренингот за Biceps мускулите 4 сет .МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ќе ви овозможи да се истакне и да се изгради вашите мускули база на различна положба на телото за време на тренингот, рамената, Рака, Biceps, градите и нозете во ваша погодност време, погледнете го упатството.ВИСОК КВАЛИТЕТ и затегнувачка цврстина, силна отпорност на абење и совршен еластичноста со поголем челик метал тока и се во можност да водат понатаму и пот отпорни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат