• Новак
Никол Милер Станот се Протега Отпор Бендови Поставите Вежба Тренингот Бендови Циклуси 3 Нивоа Пак Сет за Жени Мажи Плен Нога

Никол Милер Станот се Протега Отпор Бендови Поставите Вежба Тренингот Бендови Циклуси 3 Нивоа Пак Сет за Жени

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Уморни од користење на машини?вежба за користење на нашата отпор бенд, одлична за тонирање на вашето тело, или да sculpt вашиот плен, колковите и бутовите.Нашите еластична бендови стабилизирање на вашите мускули, зголемување на кондицијата и издржливоста, нога отпор бендови сет исто така го подобри квалитетот на вашиот тренингот. 3 тренингот бендови вклучени секој со својот отпор сила нивоа - Светлина, Средни и Тешки.тие се погодни за почетници или искусни мажи & жени.Овие плен бендови се направени од високо-квалитетни трајни латекс, тие заземаат мал простор, така што можете да ги користите дома, канцеларија, или на патување.Поддржани од страна на нашиот Живот Ограничена Гаранција и пријателски НИ услуги на клиентите, па можете да ги купите овие отпор бендови за работа надвор со доверба. 4ft водат бендови се направени од издржлив материјал и доаѓаат во 3 различни отпор нивоа.Ова ги прави совршен за сите фитнес нивоа.Дали ви се само почеток на тренингот или искусен тренингот редовни.Овие се водат бенд во собата може да биде интегриран беспрекорно со секој популарни тренингот програма вклучувајќи општи вежбање, истегнување, јога, пилатес, и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се водат Бендови за Вежбање,Отпорни Бендови Водат Бенд Фитнес Еластична Бенд Отпор Бендот се Повлече Јаже Мали

Отпор на бендот, лесно може да се здипли и лесно да се чуваат во долго спортски појас во еден куфер или сп

DEN 568.56

AYNEFY Премиум TPE Јога Водат Бенд, Професионален Фитнес Еластична Бендови, Парк Плажа Салата за Домашна Канцеларија(Виолетова)

Погоден за користење во рамената, колковите, рацете и нозете за да се подобри вашата мускулна сила, физи

DEN 719.76

Се повлече повлече Нога Педалата Еластична со Рачка Фитнес Опрема Абдомен/Половината/рака/Нога се Водат Фитнес

1 Висока еластичност; Јога појас има најдобри отпорност и стабилност, и не ќе го изгуби својот облик, сол

DEN 408.00