• Новак
BlackHole Отпадоци Мат 27 x 18 инчи Долго Мачка Отпадоци Мат

BlackHole Отпадоци Мат 27 x 18 инчи Долго Мачка Отпадоци Мат

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Чистење Подови Започнете Денес – Овие разноврсна мачка отпадоци кутија душеци помогнат отпадоци од се следи или расфрлани низ вашиот подови со апсењето на тоа во нашите двојно-layer дизајн.Паметни и Ефикасно Чистење Поддршка – На Саќе дизајниран мат има ситни парчиња од litters паднатите помеѓу слоевите, автоматски фаќање остатоци како мачки излез нивните ѓубре кутија.Универзална Мачка Отпадоци Catcher – Секоја големина мат ги поддржува сите видови на мачка отпадоци, вклучувајќи глина, кристална, пченка, clumping, пченица, и пелети!.Лесно да се Празни & Чисти – Со двоен слој стил ви овозможува да едноставно се ослободи од заробени отпадоци или ставете ја во ѓубре кутија за повторна употреба.Тоа е, исто така, водоотпорен, перат, и воздух суши брзо. 27 инчен x 18 инчи Долг Стил Мачка Отпадоци Мат.Долг Тесен Мачка Отпадоци Мат (27" x 18" x 0.5").Поддржува Една Кошница Кутија.НОВО!Навивам-во рамките на отпадоци кутија работ на дизајнот да се задржи на мат сигурен во место.Honeycombed, Двојно-Layer Дизајн со Круг на Горниот Слој (САД Патент # НАС D745749 S).Водоотпорен, Тешки-Должност ЕВА Пена.Достапни Бои : Беж, Темно Сива Боја.Домашно Милениче Безбедно Материјал.Овој мат е предаден укината-Одвиваат на мат и да се постават рамен & место тежок објект на врвот пред да го користите.Направени во Кореја.На Black Hole мачка отпадоци мат карактеристики на "саќе" горниот слој што овозможува да се фрлаат отпадоци слајд во преку дупки и стапици на тврда гума дното.За да го испразните тоа, едноставно се шири или на крајот од два слоја, освен и нека остатоци падне во ѓубрето или брзо повторна употреба во ѓубре кутија со малку да нема хаос.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CNNRug пет кревети Беж/Бела + Јагода Мода Милениче Материјали Кинолошки Мачка Отпадоци Мали Средни Куче Миленичиња

Производ облик : тркалезна, производ големина : 50 * 50 * 14cm;.Производ материјал : кадифе + ткаенина; производ

DEN 1195.20

xigua Мачка Отпадоци Мат - Симпатична Мачка Шепа Мачка Отпадоци Апсењето Мат - Не се Лизга и Издржливи,Перат(17.7×29.5

Донесување ПВЦ жица јамка материјал, со дебели калеми на врвот, хаос ќе остане на тастатурата за да се сп

DEN 1584.00

xigua Мачка Отпадоци Мат - Цртан филм Куче, Мачка Снегулка Мачка Отпадоци Апсењето Мат - Не се Лизга и Издржливи,Перат(17.7×29.5

Донесување ПВЦ жица јамка материјал, со дебели калеми на врвот, хаос ќе остане на тастатурата за да се сп

DEN 1953.60