• Новак
DMT (Дијамант Машинска Технологија) DCMF Нож Острилка

DMT (Дијамант Машинска Технологија) DCMF Нож Острилка

DEN 1301.04

Достапност
Достапно за нарачка

Континуирана површина претставува повеќе конвенционален изглед на острат површината.Започнете со coarser ронки за оштетени или досадна рабови и работа за да се пофини жито.Ако сте сигурни за острење, обидете се еден од DMT е острат системи за да им помогне со соодветна острат агли.Површината Рамност : DMT клупата камења се изведуваше станот, осигурувањето, дури и контакт со нож или алатка.Моно-кристален е како ice cube направен од еден честички држи својата форма, додека поли-кристален е како снег-конус составена од многу мали честички кои се sheared исклучување за време на употреба.Ако острилка е резултат да биде неисправен, ние ќе го замени тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат