• Новак
Lansky Гумичка Блок LERAS

Lansky Гумичка Блок LERAS

DEN 142.80

Достапност
Достапно за нарачка

На Lansky Контролирана-Агол Нож Острат Систем Е Лесен-За-Користење Острат Решение Што Ви Помага Да Добиете На Жилет Остар Раб, Во Секое Време.Контролирани-Агол Острат Систем Е Дизајниран Од Страна На Артур Lansky Левин Во 1979 Година. Прв Од Ваков Вид, Нож Острат Систем Беше Хит Со Потрошувачите, И Понатаму Останува Нашиот Повеќето Популарни Точка.Изберете Од Различни Острат Абразиви, Вклучувајќи : Алумина Оксид, Дијаманти, Волфрам Карбид, Керамика, Како И Природни Арканзас.Посебни, свитливи абразивни-тип гумичка се користи за чистење метал поднесоци кои се акумулира во текот на острат процесот на алумина керамички crock стап острат прачки.Соодветна род чистење зголемува острат ефикасност.Исто така, може да се користи за чистење метал и спортска опрема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 Парчиња Дијамант Острат Камен Дијамант Плоча Усовршувајќи Камен Дијамант Професионални Клупата Камен За Кујна

Пакет содржина : пакетот доаѓа со 3 парчиња острилка камења во различни стилови, вклучувајќи 400 ронки, 600

DEN 359.76