• Новак
Обновливи и Перат G-Цевки Носителот Перитонеална Dialysis Абдоминална Хранење Цевки за Мажите и Жените, Прикривање Gastrostomy Цевки Влошки Меки, Лесни за Чистење 128

Обновливи и Перат G-Цевки Носителот Перитонеална Dialysis Абдоминална Хранење Цевки за Мажите и Жените, Прикривање

DEN 1125.60

Достапност
Достапно за нарачка

За 15-30 дена од пристигнувањето Пред клиент е задоволен, ќе се обезбеди најдобра услуга за вас не се обиде.G-Цевка Носител е повторно употребливи и се перат, да се прави тоа долготрајни и трошоците-ефективна носителот и дополнителни абдоминална хранење цевки.Одберете кожата Мека чиста памучна вреќа, чиста бела дише удобност.Таписерии изработка, високо-квалитетни магија налепници, повеќе слатка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Назад Држење Пенкалата Корекција Тело Здравје Рамо Lumbar Подготвуваат ' Рбет Поддршка Појас Прилагодливи Возрасни

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ 1.Нашите пенкалата ви помогне форма совршен врати телото во пенкалата да се покаже си

DEN 1371.84