• Новак
sararui Биро Калкулатор Калкулаторот Преносни 20 Копчиња Мултифункционален 10 Дигитални LCD Калкулатор за Наставата Студентот Сметководство Статистика Механички Копчи

sararui Биро Калкулатор Калкулаторот Преносни 20 Копчиња Мултифункционален 10 Дигитални LCD Калкулатор за Наставата

DEN 524.88

Достапност
Достапно за нарачка

* One #7 батеријата е потребно(не се вклучени). * Животниот Век на батеријата : 500 H. * Калкулаторот ќе биде исклучено во 7 минути без било каква работа. * 10 цифри екран. * Исчистите екранот и лесно ракување.Пакување : Стандард colorpackaging Weight : 226g Color : Црна, зелена, розова,blue Package : Калкулатор*1 Manual*1 Multi-функција Рака Калкулатор : десетте клучни калкулатор вклучува основните прилог, одземање, множење и поделба на функции за секојдневна оданочување, на сметката, канцеларија, и проучување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

hkwshop калкулатори Преносни Мултифункционален Џеб Рачни Научно со Студент Часовник Училиште Калкулатор Наставата

Тоа се согласува да човековите навики и да се чувствува удобно на допир.Погоден за домашна употреба (office

DEN 2042.40

ZHANGCHI Десктоп Калкулатор Дијамант Компјутер,Стандард Функција Десктоп Калкулатор,Калкулатор Глас Мултифункционален

❣ Големина : 19x10.Големина : 19x10.Боја : White Material : ABS + Кристал ❣ На калкулатори усвојување на научни голема к�

DEN 1399.20

8 Екранот Мини Симпатична Калкулатор Џеб Големина Цифра Батеријата Напојува Електронски Калкулатор Калкулаторот

2.100% Сосема Нов И ! 3.Со Добар Квалитет И Долг Животен Век.Материјал : Abs Color : Pink Size : 6.43.6 Cm Weight : 20 GPower Набавка

DEN 571.20

zdz Десктоп 12 Цифрениот Код,Соларни,Полнење преку USB Напојување,Чувствителни Копчето Електроника Калкулатор,за

● [12цифрениот калкулатор] Едноставна десктоп апликации, светлина и корисна, за да се задоволат потребит

DEN 2807.04

zdz Преносни Калкулатор,Студент Напредни Научен Калкулатор Сива,12-Цифрениот Голем Екран Молчи,Батерија-Погон,Училиште

*Телото е опремена со лизгачки заштитна обвивка, која е лесно да се размонтираат и лизгајте нагоре и над�

DEN 912.00

YADSHENG Калкулатор чоколадо Калкулатор Канцеларија Десктоп Соларни Калкулатор 12-Цифрен Екран Данок Калкулатор

Дали да се донесе глас функција : Нема.Погодна за секој бизнисмен, работник, наставник, ученик или некој �

DEN 1982.40

Калкулатор Подарок Мултифункционален Калкулатор Двојно Напојување Дијамант Канцеларија Голема Копчето Калкулатор

Калкулатори со стандардни функции се погодни за многу прилики : бизнис, финансии, статистика, семејство,

DEN 2156.88