• Новак
1.5 1.8 3 6 10 15 20 30 50M Солидна куче влечење јаже за големи кучиња, домашни миленици puppies одење обука доведе јаже за големи кучиња, најлон јаже, долго влечење јаже 30mx2.0cm зеле

1.5 1.8 3 6 10 15 20 30 50M Солидна куче влечење јаже за големи кучиња, домашни миленици puppies одење обука

DEN 1356.00

Достапност
Достапно за нарачка

Бојата е убава, уникатна и привлечна.Влечење јаже е светлина и издржливи, погодна за средни, мали и големи раси.Тоа му дава на вашето куче доволно простор за да се оди пред вас, подобра контрола и сообраќај.Сила и удобност, се комбинирани со овој најлон влечење јаже да се направи куче лесно и безбедно.Домашни миленици се направи нашите животи подобро и да се направи оваа силна влечење јаже голем дар за вашето куче.Тип:Leashes Куче Поводник Тип:Основните Leashes Материјал:Најлон Е Паметен Уред:НЕ is_customized:Без Тип:Кучиња Сезона:Сите сезони Шема:Солидна Функција:Брзо Ослободување Должина:1.5 м 1.8 м 3 м 6 м 10 m 15 m 20 m 30 м 50 м Ширина:2 cm Одговара:мали, средни и големи кучиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашни Миленици Првиот Колегиум Милениче Додатоци, Куче Поводник, Мисисипи Масла Пропушти Бунтовници, Големи

Лиценци, и тоа : домашни Миленици Прво го зацврсти лиценци со Големи Бејзбол Лига (MLB), главната Бејзбол Л�

DEN 287.76