• Новак
Декан и Тајлер Stitched Песна Куче Поводник, Браун 40-Нозе од 3/8 Инчи Со Ширина од не ' Рѓосувачки Челик Хардвер.

Декан и Тајлер Stitched Песна Куче Поводник, Браун 40-Нозе од 3/8 Инчи Со Ширина од не ' Рѓосувачки Челик Хардвер.

DEN 4851.60

Достапност
Достапно за нарачка

Врвен Квалитет На Кожа.Рака stitched или плетенка завршува.Нерѓосувачки Челик или Цврсти Месинг Хардвер.Достапни во различни големини.Достапни во кафеава и црна боја.Декан и Тајлер "песна" куче поводник stitched завршува-brown-40-долги Нозе, со 3/8" width со нерѓосувачки челик хардвер-висококвалитетна кожа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат