• Новак
Слатка Милениче Дома Солидна Боја Најлон 6 ft Долг 1 Инчен Широк Куче Поводник Црвена Сина Или Црна

Слатка Милениче Дома Солидна Боја Најлон 6 ft Долг 1 Инчен Широк Куче Поводник Црвена Сина Или Црна

DEN 203.76

Достапност
Достапно за нарачка

Солидна Боја Најлон Куче Поводник.На поводник е 6' (нозе) долго и 1" (инчен) широк.Направена од мека најлон.Двојно поместена па тоа е удобно како и издржливи.Ова е стандарден куче поводник.Само кука тоа да вашето куче е јака и тоа е се.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат