• Новак
Слатка Милениче Дома Сина Двоен Слој Коски и Puppies Печати Дизајн Најлон 4ft Долго .5 Широк Куче Поводник

Слатка Милениче Дома Сина Двоен Слој Коски и Puppies Печати Дизајн Најлон 4ft Долго .5 Широк Куче Поводник

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сина Кучиња и Коски Печати Дизајн Куче Поводник.На поводник е 4' (нозе) долго и 0,5" (инчен) широк.Направени од најлон.Помалите дизајн го прави погоден за помали големина кучиња.Ова е стандарден куче поводник.Само кука тоа да вашето куче е јака и тоа е се.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат