• Новак
Боровинките Милениче 3M Рефлексивни Куче Поводник во Пастелни Бои со Neoprene Поместена Рачка, 10 Бои, Појавување на Јака & Подигнат Достапни Одделно

Боровинките Милениче 3M Рефлексивни Куче Поводник во Пастелни Бои со Neoprene Поместена Рачка, 10 Бои, Појавување

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Должина 5', Ширина 3/4", Големина Медиум.На 3 M рефлексивни конци се stitched во полиестер webbing.Оваа поводник е единствен производ.Неговото појавување јака (B00 ZP4 A30 I) /подигнат (B01 MU7 V1 R2) се продава одделно.Сите слики се направени со нашето производство примероци од големината на Медиум (Ширина 3/4", Должина од 5 метри); Избрише да се исчисти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашни Миленици Првиот Колегиум Милениче Додатоци, Куче Поводник, Мисисипи Масла Пропушти Бунтовници, Големи

Лиценци, и тоа : домашни Миленици Прво го зацврсти лиценци со Големи Бејзбол Лига (MLB), главната Бејзбол Л�

DEN 287.76