• Новак
Жолто Куче Дизајн Стандард Поводник - Цветни Колекција - Десет Patters во Три Големини

Жолто Куче Дизајн Стандард Поводник - Цветни Колекција - Десет Patters во Три Големини

DEN 310.80

Достапност
Достапно за нарачка

ДИЗАЈН - 100% мазна карактеристики на сите временски услови никел-обложено snap затворач за приврзаност кон јака или темперамент; вклучува ткаенина се справи со јамка за удобен зафат.Дизајнот е всушност дел од поводник себе и НЕ ЌЕ падне; тоа не е налепница, decal, или други површни апликација.Оваа поводник е достапен во три големини; сите се пет метри, разликата е во ширината на поводник : 3/8" широк, 3/4" широк или 1" широк.Овие leashes се направени во САД и поддржан од страна на Жолто Куче Дизајн 100% Гаранција; опфатени за 365 дена од протриване, дефекти, исчезнува, па дури и за џвакање; ве молиме не користете го и не се врзуваат за испис.Ова е Цвет Работи Црвено Стандард Поводник – 3/4" широк и 60" (5 метри) долго.Ако сте шопинг за дизајнер, прифатлива куче додатоци, тогаш не гледам понатаму.Овие трајни, загарантирана да трае куче leashes немаат груби рабови, без конци за кавгата или не, никаков проблем се случува во миење, и без стрес да ги вклучите или исклучите вашиот кучиња.Направени токму тука, во САД од Жолто Куче Дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат