• Новак
Бавно Фидер Куче Чинии - Рак Облик на домашни Миленичиња Куче Сад Здрава и Мека Против Пролизгување Спречување на Дебелината за Домашни Кучиња, Мачки Материјали

Бавно Фидер Куче Чинии - Рак Облик на домашни Миленичиња Куче Сад Здрава и Мека Против Пролизгување Спречување

DEN 355.20

Достапност
Достапно за нарачка

Направи оброк повеќе забава за брзо кучиња.Безбеден И Здрав Материјал : Бавно Фидер Куче Чинии се направени со храна безбедно, Висока Јачина на Силиконски материјали.- Нашите производи се исти како на сликата.Дали вашето куче има исхрана на сува, влажни, или суровини и храна, овие не се лизга чинии ќе го направите трик!Било која количина на храна, оди понатаму и куче се чувствува полн за помала количина на храна.Затоа, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да одговориме на вашите грижи, како е можно поскоро.Уникатен Дизајн : Куче Храната Сад симулира диви кучето е хранењето на животната средина, секој оброк се претвора во здрава и забавна игра за кучиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JWPC Булдог Сад Против Пролизгување Куче, Мачка Јадење Монтажни Гума Куче Сад Милениче Стерилни Навалена Милениче

Материјал Добро изработени со врвен квалитет Гума, супер безбедно, нетоксични, отпорно на гребење и изд

DEN 359.76

Мачка Чаши Мачка Храна Чинии Широк Мачка Сад Не се Лизга Мачка Хранење Чинии, Храна за Миленичиња Сад за Олеснување

Безбедност,Мачка храната сад се произведени со хранаодделение меламнин материјал.Сите безбедносни кое

DEN 239.76

HXR Милениче Сад за Мачки и Мали Кучиња Кученце Куче, Мачка Храна и Вода Сад Дрвени Стојат Фидер Покрена Керамички

Бамбус Материјали : Направен од високо qulaity бамбус, кој е чисто природни растителни со висока јачина ста�

DEN 956.16