• Новак
Воскресна Мачка Сад со Штанд, 15° Поместување Мачка Чаши за Мачиња Покачена Мачка Сад Против Повраќање Двојно Мачка Пластични Чаши Транспарентен Мачка Хранење Сад

Воскресна Мачка Сад со Штанд, 15° Поместување Мачка Чаши за Мачиња Покачена Мачка Сад Против Повраќање Двојно

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

【15°НАВАЛИТЕ ДИЗАЈН 】На висина од 15°Поместување Платформа е прилагодлив, и нејзиното приспособување опсег е 7cm-10cm, разумни чаши висина се намали стресот на мачки вратот,артритис или назад, најдобар хранење на телото и одговара на различни мачки и мали кучиња. 【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ BPA FREE】На сад е направен од храна одделение пластичен материјал.5x7cm и дијаметарот на сад е 13cm.Тоа може да се задржи на сад во проѕирна боја за долго време.Храна и вода фидер има 6.Не-токсични, без мирис, природна заштита на животната средина, светлина, силни структура и не-friable.7 унци, совршен за мачки и кутре. 【НЕ се ЛИЗГА】 стабилна долниот база на јасни храна за миленичиња сад го задржува садови безбедно место и го спречува чаши од clanging преку на подот.Трибината е изработен од ABS материјал, што е повеќе трајни и стабилни кога го користите. 【15°НАВАЛИТЕ ДИЗАЈН 】На висина од 15°Поместување Платформа е прилагодлив, и нејзиното приспособување опсег е 7cm-10cm, разумни чаши висина се намали стресот на мачки вратот,артритис или назад, најдобар хранење на телото и одговара на различни мачки и мали кучиња.Погодни за машина за миење садови,не се загрее во микровална печка или во близина на висока температура.Мулти-цел покачена фидер нуди лесно јадење и удобно лижење за вашето домашно милениче.5x7cm и дијаметарот на сад е 13cm.Трибината е изработен од ABS материјал, што е повеќе трајни и стабилни кога го користите. 【НЕ се ЛИЗГА】 стабилна долниот база на јасни храна за миленичиња сад го задржува садови безбедно место и го спречува чаши од clanging преку на подот.Погодни за машина за миење садови,не се загрее во микровална печка или во близина на висока температура.Не-токсични, без мирис, природна заштита на животната средина, светлина, силни структура и не-friable. 【ДВОЈНО ЧАШИ】Овој производ има две мачка чинии кои може да се користи на вода и храна домашни миленици.Нејзината големина е 27.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бавно Фидер Куче Чаши Бавното Хранење Куче Сад Мали Средни Раса Куче Храна Чинии Бавно се Хранат Куче Сад Бавно

Овој сад може да се одржи 350g400g храна, во зависност од големината на храна за миленичиња честички.За голе�

DEN 215.76

Мачка Сад Мачка Храна Чинии Не се Лизга куче Јадење Храна за Миленичиња Плитки Чинии Мачка Вода Сад Мачка Хранење

МУЛТИза УПОТРЕБА : Совршен мачка / храна за миленичиња сад, погоден за чување на сува храна или мокра хра�

DEN 335.76