• Новак
Двоен Слој За Еден Од Нерѓосувачки Челик Куче Храна Чаша Вода Сад Домаќинство Мачка Фидер-Двојно Bowl_M

Двоен Слој За Еден Од Нерѓосувачки Челик Куче Храна Чаша Вода Сад Домаќинство Мачка Фидер-Двојно Bowl_M

DEN 921.60

Достапност
Достапно за нарачка

Топлина отпорни, лесен за чистење, сосема нов, висок квалитет.Изработени од нерѓосувачки челик, мазна површина, издржливи.Со бамбус база, нема потреба да се грижите за домашни миленици одлевање надвор од сад.Може да се користи за храна или вода хранење.Достапен во две стилови, погоден за чување на мачки и мали кучиња.Материјал : нерѓосувачки челик сад + бамбус shelf Design : еден сад, двојно bowl Brand нов и висок квалитет.Топлина отпорни и лесно да се чисти.Може да се користи за храна или вода хранење.Со бамбус база, нема потреба да се грижите за домашни миленици одлевање надвор од bowl Made од нерѓосувачки челик, мазна површина и издржливи.Две стилови се достапни, погоден за чување на мачки и мали кучиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

AOOF Керамички мачка Храната Сад,Керамичка Чаша со висока Нога мачка Сад за Заштита на Цервикален ' Рбет Керамички

Порцелански керамички материјал : мачка сад е направен од високотемпературни керамика, која не содржи о

DEN 856.80

Бавно Фидер Куче Сад Бавно Јадење Куче, Мачка Сад, Не се Лизга Анти-задави Сад за Куче Маче Интерактивни Лавиринт

68 in) Тежина : Околу 465g Пакет : Пет Сад * 1 Топло Совет: 1.Ние секогаш сме таму 【Бавно се Јаде унапредување н�

DEN 383.76

Мачка Чаши Мачка Храна Чинии Широк Мачка Сад Не се Лизга Мачка Хранење Чинии, Храна за Миленичиња Сад за Олеснување

Безбедност,Мачка храната сад се произведени со хранаодделение меламнин материјал.Сите безбедносни кое

DEN 239.76

Златна Продавница НАС - Керамички Сад Куче Сад Милениче Хранење Вода Сад Кутре Фидер Производ Обезбедува Храна

ХЕРМЕТИЧКИ ХРАНА за МИЛЕНИЧИЊА САД : Ова штетницидоказ храна за миленичиња сад за сува храна чува свежа

DEN 1132.80