• Новак
Керамички Куче, Мачка Сад Милениче Хранење Сад Кутре Мачка Фидер за Набавка на Производот Миленичиња Куче Храна, Вода Сад-Розова A_M 850Ml

Керамички Куче, Мачка Сад Милениче Хранење Сад Кутре Мачка Фидер за Набавка на Производот Миленичиња Куче Храна,

DEN 921.60

Достапност
Достапно за нарачка

Керамички и бамбус материјали се безопасен за животната средина и безопасни за домашни миленици.Висока температура за готвење, не исчезнува, не апсорпција на вода, без деформација, лесен за чистење.Повеќе бои може слободно да се комбинираат.На едноставен стил декорација е повеќе уникатен.Е вашиот најдобар избор за исхрана на домашни миленици.Име : Мачка сад мачка и куче храни материјали мачка feeder Material : Ceramic Applicable објект : cat/dogcharacteristic : 1 Керамички и бамбус материјали се безопасен за животната средина и безопасни за домашни миленици.2 High температура за готвење, не исчезнува, не апсорпција на вода, без деформација, лесен за чистење.3 видови на бои, може слободно да се комбинираат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мачка Чаши Мачка Храна Чинии Широк Мачка Сад Не се Лизга Мачка Хранење Чинии, Храна за Миленичиња Сад за Олеснување

Безбедност,Мачка храната сад се произведени со хранаодделение меламнин материјал.Сите безбедносни кое

DEN 239.76

AOOF Керамички мачка Храната Сад,Керамичка Чаша со висока Нога мачка Сад за Заштита на Цервикален ' Рбет Керамички

Порцелански керамички материјал : мачка сад е направен од високотемпературни керамика, која не содржи о

DEN 856.80