• Новак
American Staffordshire Terrier, Куче е Сад со Ослободување од ArtDog

American Staffordshire Terrier, Куче е Сад со Ослободување од ArtDog

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

ARTDOG ЖИВОТИНСКО ЧАШИ КОЛЕКЦИЈА.Еден од најдобрите чаши вода што некогаш ќе ги видите.Практичен и стилски!.Елегантен, елегантен и корисни како и.Вашето домашно милениче ќе го сакам!.Проверете опис за да дознаете повеќе.Види други аукции со овој производ, па дури и повеќе!.Метални чинии за куче, сместени во оригинална, дрвени случај.Челик олеснување на purebred куче од ARTDOG колекција е ставен на рачно изработени случај.Удобно, цврсти и корисни сет на две чаши за Вашето домашно милениче.Стилски и модерен производ што ќе го направи Вашето куче среќни.Димензија : S Јачина на звук : 2 х 0,22 l, со Дијаметар : 11 cm (4,33 инч.), М Јачина на звук : 2 x 0,90 l, со Дијаметар : 16,5 см (6,50 инч.), L Јачина на звук : 2 x 2,80 l, со Дијаметар : 25 см (9,84 инч.).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

AOOF Керамички мачка Храната Сад,Керамичка Чаша со висока Нога мачка Сад за Заштита на Цервикален ' Рбет Керамички

Порцелански керамички материјал : мачка сад е направен од високотемпературни керамика, која не содржи о

DEN 856.80

Мачка Чаши Мачка Храна Чинии Широк Мачка Сад Не се Лизга Мачка Хранење Чинии, Храна за Миленичиња Сад за Олеснување

Безбедност,Мачка храната сад се произведени со хранаодделение меламнин материјал.Сите безбедносни кое

DEN 239.76

Златна Продавница НАС - Керамички Сад Куче Сад Милениче Хранење Вода Сад Кутре Фидер Производ Обезбедува Храна

ХЕРМЕТИЧКИ ХРАНА за МИЛЕНИЧИЊА САД : Ова штетницидоказ храна за миленичиња сад за сува храна чува свежа

DEN 1132.80

HXR Милениче Сад за Мачки и Мали Кучиња Кученце Куче, Мачка Храна и Вода Сад Дрвени Стојат Фидер Покрена Керамички

Бамбус Материјали : Направен од високо qulaity бамбус, кој е чисто природни растителни со висока јачина ста�

DEN 956.16