• Новак
Домашни миленици Хранење Материјали Сад не ' Рѓосувачки Челик Двојно Чаши Храна за Миленичиња Вода Фидер за Кучиња, Мачки Кутре

Домашни миленици Хранење Материјали Сад не ' Рѓосувачки Челик Двојно Чаши Храна за Миленичиња Вода Фидер за

DEN 252.72

Достапност
Достапно за нарачка

♠Имаат ист симпатична мачка лицето форма дизајн, внатрешните и надворешните ѕидови се направени од PP материјал и се протегала да го задржат уникатни својства на ПП материјал, но и убави. ♠Имаат ист затворен фах дизајн спречува храната и водата од добивање на исклучување на лента и се чува на собна чисти. ♠Имаат ист направени од не ' рѓосувачки челик, кој има добра отпорност на корозија, силна жилавост, силна гризе отпор, повеќе мир на умот, побезбедно. ♠Имаат ист внатрешен ѕид е светло полиран, лесно да се чисти и тоа е лесно да се отстрани за јадење по чистењето. ♠Имаат ист квалитет : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно да ни повратни информации, ние дефинитивно ќе се направи сте задоволни.Симпатична мачка лицето форма дизајн, внатрешните и надворешните ѕидови се направени од PP материјал и се протегала да го задржат уникатни својства на ПП материјал, но и убави.Затворен фах дизајн спречува храната и водата од добивање на исклучување на лента и се чува на собна чисти.Изработени од нерѓосувачки челик, кој има добра отпорност на корозија, силна жилавост, силна гризе отпор, повеќе мир на умот, побезбедно.Внатрешниот ѕид е светло полиран, лесно да се чисти и тоа е лесно да се отстрани за јадење по чистењето. 3 бои да се избере,се задоволат различните потреби.Сад само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!.

Спецификацијата

Type:
Pet bowl
Material:
PP+Stainlsee steel
Color:
Pink;Gray;Blue
Size:
31 x 21.5 cm/12.20 x 8.46 in
Quantity:
1 Pc

Со стоката дадена додека купуваат

Мачка Чаши Мачка Храна Чинии Широк Мачка Сад Не се Лизга Мачка Хранење Чинии, Храна за Миленичиња Сад за Олеснување

Безбедност,Мачка храната сад се произведени со хранаодделение меламнин материјал.Сите безбедносни кое

DEN 239.76

AOOF Керамички мачка Храната Сад,Керамичка Чаша со висока Нога мачка Сад за Заштита на Цервикален ' Рбет Керамички

Порцелански керамички материјал : мачка сад е направен од високотемпературни керамика, која не содржи о

DEN 856.80

HXR Милениче Сад за Мачки и Мали Кучиња Кученце Куче, Мачка Храна и Вода Сад Дрвени Стојат Фидер Покрена Керамички

Бамбус Материјали : Направен од високо qulaity бамбус, кој е чисто природни растителни со висока јачина ста

DEN 956.16

Керамички Куче, Мачка Сад Милениче Хранење Сад Кутре Мачка Фидер за Набавка на Производот Миленичиња Куче Храна,

Керамички и бамбус материјали се безопасен за животната средина и безопасни за домашни миленици.Висока

DEN 921.60