• Новак
BLOCE Случај за AirTag 2021, Силикони Заштитни Случај за AirTag Клучни Пронаоѓач, Црна Заштитна Маска со Keychain,Tracker Држач за во Автомобил за Скролување, домашно Милениче

BLOCE Случај за AirTag 2021, Силикони Заштитни Случај за AirTag Клучни Пронаоѓач, Црна Заштитна Маска со Keychain,Tracker

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Материјал】 : Направен од високо-квалитет со силиконска, тоа е удобно и мека, отпорен на притисок, и анти-паѓа.Животната средина на Кожата-пријателски, не е лесно да се валкани.Тоа може ефикасно да се заштити вашиот производ и е погодна за различни средини. 【Дизајн】 : новата генерација на интелигентен дизајн го прави полесно и побрзо да се стави во производот, а тоа е повеќе стабилен, како трчање и скокање, тоа не ќе падне.Сигнал на пренос не е под влијание на сите, продолжување на работниот век на вашите производи. 【Лесно да се Носат】 : Со клуч прстен, што можат да носат bloodletting, и може да бидат поврзани со keychains, ранци, мобилни телефони и други важни производи. 【широко се Користи】 : можете Да најдете нешто?Нашите производи може да се користи за многу цели, како што се домашни миленици, постари лица, деца, итн., така што вашиот airtag е секогаш на нив, треба само мобилен телефон да ги најдете. 【Убава】 : боја на секој производ е многу убава и може да се користи како вашата декорација.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и да ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа. 1. Висок квалитет со силиконска материјал, лесно да се инсталира и расклопување, многу лесен за употреба. 2. Школка е блиску до вашиот Air Tag да се спречи гребнатини, ефикасно намалување на судири, и професионално заштита на вашите производи. 3. Со клуч прстен, можете да го носите со вас, или стави заедно со други ранци, мобилни телефони, и копчињата.Новата генерација на нов материјал дизајн, Остатокот увери и безбеден за употреба, нема да произведе никакви попречување на сигналот на производот.Без разлика колку далеку сте, колку што е во рамките на сигнал спектар на производот, може да примите сигнал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат