• Новак
Најжешките! Персоналните Куче Јака Обичај Милениче Ознака Јака со Цвет Кутре Nameplate ID Јака за Мали, Средни и Големи Големи Кучиња Врежани

Најжешките! Персоналните Куче Јака Обичај Милениче Ознака Јака со Цвет Кутре Nameplate ID Јака за Мали, Средни

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара за Мали Средни Кучиња,e.г .Pitbull,Bull Terrier, Chihuahua,итн.Материјал : Еко-пријателски Микрофибер јака бенд со легура-направени id tag name плоча.Домашно милениче е име и Телефонски број.Бесплатни прилагодено/персонализирана услуга.Лесно се прилагодува.Персоналните Куче Јака Обичај Милениче Ознака Јака со Цвет Кутре Nameplate ID Јака За Мали, Средни и Големи Големи Кучиња Врежани Ние може да се ослободи engrave вашето куче името и бројот од вашиот телефон на тоа, анти-изгубени nameplate id ознака јака Пример : Name + Телефонски број Greaty 12388888 Material : Еко-пријателски Микрофибер јака бенд со легура-направени id tag name plate Fit за Мали Средни Кучиња,e.г .Pitbull,Bull Terrier, Chihuahua,итн.Пакет содржи : 1 x Прилагодено пет јака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат