• Новак
SouiWuzi Јака Куче, Мачка Јака Маче Сомот Лак Вратоврска Безбедност Еластична Bowtie со Бел Куче Вратот и Јаката за Кутре Пет Сина

SouiWuzi Јака Куче, Мачка Јака Маче Сомот Лак Вратоврска Безбедност Еластична Bowtie со Бел Куче Вратот и Јаката

DEN 174.96

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИЛАГОДЛИВ : Погоден за puppies и мачиња од раѓање до 8 недели стар, исто така, може да се намали пократки и се користи за мачиња или за помали кученца.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Секој бендови со fastener лента на крајот на јака,можете да ја исечете го на должина што сакате.БРЗО ДА се ИДЕНТИФИКУВААТ : Светли бои јака може да ви помогне лесно да се идентификува секое кутре и следење на здравјето и однесувањето; со метални ѕвона, удобен и практичен, нека ти се најдат каде домашни миленици се сокрие.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : двострано кожа јаки и шарени ѕвона одговараат совршено, го направите вашиот кутре повеќе симпатична и шармантна.ВИСОК КВАЛИТЕТ : јака е направен на двострано мека кожа, вие не мора да се грижите за вашето кученце се намали од страна на јаката; на бел гласот е чист и може да помогне да се најде скриени кутре побрзо.Опис : Главен Материјал : Високо квалитетен собираат.Боја : Blue.Net Тежина : Околу.16g.Објектот Големина : Прибл.(L*W)30*1cm.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm≈0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including1 Pc Куче Јака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат